Черток Фелікс Борисович: Точність, контроль та ретельна перевірка – запорука якості виробництва та успіху в бізнесі!

Черток Фелікс Борисович є експертом в побудові успішних концепцій продуктів та маркетингових стратегій брендів. Це забезпечується величезним досвідом в бізнесі, досконалим розумінням всіх нюансів та принципів підприємництва, а також стеженням за новими тенденціями та змінами.

Він підкреслює, що в цій сфері потрібно завжди бути в курсі подій. Проте, є те, що залишається незмінним за будь-яких часів. На його думку, в будь-яких ситуаціях в бізнесі важлива точність, лише перевірені факти та ретельний контроль всіх процесів.

Точні розрахунки та звітність

Черток Фелікс Борисович переконаний, що в бізнесі неможливо досягти стабільного росту та прибутку без основи у вигляді точних розрахунків. Вони не просто дозволяють побачити реальну картину обороту, а ще використовуються для прогнозування та планування.

Цей підхід є складовою концепції бренду «Green Day». Точні вимірювання, розрахунки під час виробництва, а також визначення різних показників забезпечують високу якість. Крім цього, на основі даних бренд розробляє стратегії вдосконалення процесу та продукції. Одним з існуючих досягнень є зменшення сивушних масел та альдегідів в 2,5 рази порівняно з показниками ГОСТів.

Контроль над виробництвом

Черток Фелікс Борисович також вважає, що для успішного розвитку бізнесу важливий ретельний контроль на всіх етапах. Він обов’язково повинен забезпечуватися справжніми професіоналами. Адже, тільки в цьому випадку можна розраховувати на досягнення цілі.

Наразі цей принцип успішно впроваджується брендом «Green Day». Кожен етап виробництва контролюється кращими технологами, які здатні виявити навіть найменші відхилення. Черток Фелікс Борисович також бере участь в процесі.

Він є відданим своїй справі, тому контролює діяльність на різних рівнях. Зокрема, він надихнув бренд на використання одразу декількох технологій фільтрації: платинової, срібної та вугільної. Такий підхід забезпечує створення чистого продукту, який відповідає всім встановленим вимогам. 

Перевірка та проведення вимірювань

Черток Фелікс Борисович – це людина, яка відповідально ставиться до кожного проєкту та робить все, щоб кінцевий продукт відповідав всім встановленим вимогам та стандартам. Саме тому точні вимірювання та ретельні перевірки є важливою частиною всіх напрямів бізнесу.

Зокрема, це обов’язковий етап на виробництві бренду «Green Day». Кожна лінія продукції проходить контроль, який дозволяє визначити відповідність всім встановленим нормам. Зокрема, перед бутилюванням продукт настоюється протягом 2-7 днів. Крім цього, на виробництві застосовуються колони для багаторівневої фільтрації з перепадами висоти до 10 м.  

Це є надважливим чинником, оскільки саме якість є ключовим фактором задоволеності споживачів. Тільки за умови повної відповідності продукції є можливим поступовий розвиток та вихід на нові рівні прибутковості.

Відстеження

Черток Фелікс Борисович також наголошує на важливості точних фактів. Отримуючи перевірені та достовірні дані про всі процеси в бізнесі, можна мати чітке уявлення про поточний стан. Це, в свою чергу, дозволяє усувати прогалини, оптимізувати операції, покращувати певні напрями, а також займатися стратегічним плануванням.

На його думку, ці аспекти є ключовими елементами успішного розвитку будь-якої компанії. Саме тому, вони також впроваджені в концепцію виробництва бренду «Green Day». Кращі фахівці постійно відстежують роботу на всіх етапах, отримують точні дані та використовують їх для вдосконалення процесів.