Черток Фелікс Борисович Історія створення бренду та ідеологія

Черток Фелікс Борисович Історія створення бренду та ідеологія 

Черток Фелікс Борисович є не тільки впливовим бізнесменом, а ще й волелюбною різносторонньою особистістю з власною сформованою ідеологією. В її основі різні принципи, зокрема регулярні заняття спорту та активний відпочинок. На його думку, саме це дозволяє відчувати себе вільним та отримувати справжнє задоволення від життя.

Натхнення волелюбністю

Черток Фелікс Борисович зробив вагомий вклад в розвиток бренду «Green Day». Його прагнення до свободи та розвитку, в тому числі, активного способу життя, стали основою для створення слогану: «Зелене світло твоєї свободи!». Цей вислів є відображенням відношення до життя, яке засноване на важливості самовираження та втілення власних ідей. Це дозволяє забезпечувати різносторонній розвиток та не залежати від думки оточуючих.

Цінність активного відпочинку

Черток Фелікс Борисович підкреслює важливість організації якісного відпочинку, який передбачає різні фізичні активності. На думку бізнесмена та інвестора, це є ключем до гарного самопочуття та підвищення продуктивності.

Зокрема, час проведений на природі, в оточенні близьких та рідних, дозволяє відновити не тільки сили, а й емоційну рівновагу. Цей принцип знайшов вираження у концепції бренду «Green Day». Він втілився в базовому аспекті філософії, який направлений на саморозвиток та гарне самопочуття. Прикладом реалізації є впровадження технології іонного пом’якшення води “Silk Stream”. Вона проходить через шар іонообмінної смоли марки Purolite C-100 EC. 

Фізична активність – ключ до покращення продуктивності

Черток Фелікс Борисович активно займається спортом, що дозволяє йому відчувати себе в тонусі та забезпечувати необхідну активність. Він вважає, що ці заняття є важливою складовою способу життя, оскільки їхня користь проявляється у всіх сферах. Це підтримка не тільки фізичного, а й ментального здоров’я. Під час занять відпрацьовується зосередженість та утримання фокусу уваги на конкретних речах.

Важливий принцип також став натхненням для «Green Day». Він розкривається через спрямування уваги на якість та вдосконалення. Утримання фокусу на цих речах дозволяє досягати нових вершин та забезпечувати вихід на новий якісний рівень у багатьох сферах. Зокрема, особлива увага приділяється вдосконаленню технологій фільтрації. Бренд застосовує потрійну фільтрацію платиновими, срібними та карбоновими фільтрами.

Важливість самореалізації

Ще одним важливим принципом ідеології Фелікса Борисовича є прагнення до самовираження та різностороннього розвитку. Він є бізнесменом, інвестором, займається благодійністю, бере активну участь в розробці унікальної продукції, призначеної для покращення життя людей.

Крім цього, Черток Фелікс Борисович займається вихованням дітей та онуків, знаходить час на різні хобі, а також бере участь в різних заходах. Це дозволяє йому максимально проявляти себе, як особистість та отримувати радість від життя. Він також наголошує, що не варто зупинятися на досягнутому. Адже, чим глибше відбувається пізнання себе, тим більше з’являється можливостей для реалізації.

Гасло «Green Day» «Зелене світло твоєї свободи!» є узагальненням цього принципу і виражає головну думку, яку бізнесмен хотів би донести до споживачів. Не варто боятися проявити себе. Адже, тільки в процесі розкриття свого потенціалу можна отримати справжню насолоду від життя.